• MyPassion
Kendi Gezi Programınızı Oluşturun
Gezi programı oluşturmanın çeşitli yolları vardır; bir tur programı ile yola çıkabilirsiniz, arkadaşlarınızla bir program yapabilirsiniz veya ailenizle yola çıkabilirsiniz… Ancak bütün bunlar belirsizliklerle dolu yolculuklar olacaktır

Gezi programı oluşturmak nedir?

\r\n\r\n

Biz bütün belirsizlikleri ortadan kaldırıyor, tatile/gezmeye gideceğiniz yerleri ayağınıza getiriyoruz. Yapacağınız tek şey, internete girip bütün tatil/gezi programınızı planlamak…

\r\n\r\n

Nasıl mı?

\r\n\r\n

1.Adım:

\r\n\r\n

Mutlaka Görülmesi Gereken Yerleri Seçiniz

\r\n\r\n

Ana sayfada bulunan “Görmeden Dönme” linkine tıklayarak mutlaka görülmesi tavsiye edilen yerleri inceleyip, “Gezi Planına Ekle” butonuna tıklayarak gezi planınıza ekleyin.

\r\n\r\n

2.Adım:

\r\n\r\n

Katılmak İstediğiniz Yerel Aktiviteleri Seçiniz

\r\n\r\n

Menüde bulunan “Aktiviteler” linkine tıklayarak gezi programınızda katılmak istediğiniz yerel aktiviteleri inceleyip, “Gezi Planına Ekle” butonuna tıklayarak gezi planınıza ekleyin.

\r\n\r\n

3.Adım:

\r\n\r\n

Konaklamak İstediğiniz Yeri Seçiniz

\r\n\r\n

Menüde bulunan “Konaklama” linkine tıklayarak gezi programınızda konaklamak istediğiniz yeri inceleyip, “Gezi Planına Ekle” butonuna tıklayarak gezi planınıza ekleyin.

\r\n\r\n

4.Adım:

\r\n\r\n

Yeme-İçme Mekanlarını Seçiniz

\r\n\r\n

Menüde bulunan “Yeme-İçme” linkine tıklayarak gezi programınızda yemek yemek istediğiniz yerleri inceleyip, “Gezi Planına Ekle” butonuna tıklayarak gezi planınıza ekleyin.

\r\n\r\n

5.Adım:

\r\n\r\n

Gezmek İstediğiniz Yerleri Seçiniz

\r\n\r\n

Menüde bulunan “Gezilecek Yerler” linkine tıklayarak gezi programınızda gitmeyi istediğiniz yerleri inceleyip, “Gezi Planına Ekle” butonuna tıklayarak gezi planınıza ekleyin.

\r\n\r\n

6.Adım

\r\n\r\n

Oluşturduğunuz Gezi Planınıza Göz Atın

\r\n\r\n

Menünün sol üst kısmında yer alan “Gezi Program Listeniz” linkine tıklayın. Açılan sayfada, gezi planına eklediğiniz yerlerin listesini görebilirsiniz. Gezi planı listenize yeni eklemeler yapabilir veya çıkartmak istediklerinizi, seçmiş olduğunuz yerlerin altında bulunan “Listeden Çıkart” linkine tıklayarak gezi programınızdan çıkartabilirsiniz.

\r\n\r\n

7.Adım:

\r\n\r\n

Yol Haritanıza Ulaşın

\r\n\r\n

Gezi programınız artık hazır. Yol haritasına ulaşmak için; “Gezi Program Listeniz” linkine tıklayın.

\r\n\r\n

Listenizde yer alan yerlerin altında bulunan saat listesinden gezi programınıza nihai şeklini verin.
\r\nNot: Her saatin farklı olması gerekmektedir.

\r\n\r\n

Programınız artık hazır. Yol Haritasına ulaşmak için, listenizin altında bulunan “Yol Haritasını Ver” butonuna tıklayın ya da oluşturduğunuz gezi programına daha sonra da ulaşabilmek için “Programı Kaydet” butonuna tıklayın.
\r\nNot: Programınızı kaydedebilmek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.

\r\n\r\n

Yol haritanız hazır. Açılan sayfada, seçmiş olduğunuz yerlerin işaretli olduğu bir harita ile karşılaşacaksınız. Bu haritayı yazdırmak için, “Bu Sayfayı Yazdır” butonuna tıklayabilir veya yol haritasına mobil cihazlardan ulaşmak için, haritanın hemen altında yer alan QR Kodu cihazınıza okutabilirsiniz.

\r\n\r\n

Son olarak, seçtiğiniz yerler dahilinde kendinize bir tur rehberi oluşturmak için, sayfada yer alan “Programın Broşürünü Al” butonuna tıklayarak, oluşturduğunuz gezi programının PDF formatında hazırlanmış haline ulaşabilirsiniz. Bu PDF dökümanını bilgisayarınıza indirebileceğiniz gibi çıktısını da alabilirsiniz.

\r\n

YORUMLAR
Yorum Yapabilmek İçin Giriş Yapın ya da Üye Olun