• MyPassion
  • MyPassion
  • MyPassion
  • MyPassion
Bilecik; Turistik yerleri, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle televizyon ekranlarında
Bilecik; Turistik yerleri, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle televizyon ekranlarında

Tarih, kültür ve sanat şehri Bilecik; turistik yerleri, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle televizyon ekranlarına taşındı.
\r\nBilecik Belediyesi tarafından ilimizi tanıtıcı faaliyetler kapsamında ulusal anlamda yayın yapan birçok televizyon kanalı, Bilecik'in gezilip görülecek mekanlarını da anlatan çeşitli programı izleyicilerle buluşturuyor. 
\r\nHer fırsatta şehrimizi tanıtan ve sesini duyuran Bilecik Belediyesi bu anlamda, TRT kanalında ''Yoldaki Haber'', TGRT televizyonunda, ''Değişen Türkiye'' ve TV NET ekranlarında ise Derya Uğuröner'in sunduğu ''Gezgin'' adlı programlarda güzel görüntüleri, değerli izleyicilerimizle paylaşıyor. 
\r\nBilecik'in yöresel kıyafetleri, gelenekleri, güzel tatların olduğu yemeklerin anlatıldğı ''Gezgin'' programında ayrıca; Kınık Çömleği, Kınık Köyü Eko Turizmi, Bilecik'teki Osmanlı El Sanatlı Merkezi'nde Bilecik Bezi ile köy yaşantısına ait güzel görüntüler anlatıldı.
\r\nBilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen fiziki, kültürel ve sosyal alandaki hizmetlerin de anlatıldığı programlar, Ağustos ayı boyunca izleyicilerle buluşacak.

\r\n\r\n

 

\r\n

YORUMLAR
Yorum Yapabilmek İçin Giriş Yapın ya da Üye Olun